COR4-V1-B-NewTag

Star Alliance ile uçak bileti için anlaşma yapılmıştır. Anlaşmada, Business Class ve Economy Class’da % 20’ye varan bilet indirimleri yer almaktadır.
Etkinlik Kodu; TK36S16 ’dır.

http://conventionsplusbookings.staralliance.com/trips/StarHome.aspx?meetingcode=TK12S17

Resmi Havayolu Ağı (Uluslararası Uçuşlar)

STAR ALLIANCE UÇUŞ AĞI İLE SEYAHATLERİNİZDE %20’YE VARAN İNDİRİMLERDEN FAYDALANIN

SOLAREX İSTANBUL, Resmi Havayolu Partneri olarak STAR ALLİANCE ile anlaştı.

Star Alliance Conventions Plus programının sağladığı indirimlerden faydalanmak için lütfen online rezervasyon aracını ziyaret ediniz:

http://conventionsplusbookings.staralliance.com/trips/StarHome.aspx?meetingCode=TK12S17

Bu etkinlik için katılan havayolu şirketleri şunlardır: Türk Hava Yolları, ANA, Adria Airways, Aegean Airlines, Air Canada, Air China, Air İndia, Air New Zealand, Asiana Airlines, Austrian Airlines, Brussels Airlines, Croatia Airlines, EVA Airways, EgyptAir, Ethiopian Airlines, LOT Polish Airlines, SWISS, Scandinavian Airlines, Shenzen Airlines, Singapore Airlines, South African Airways, TAP Portugal, THAI, United.

İndirimler birçok Business Class ve Economy Class ücret için geçerli olup, internet tarifeleri, gençlik ve öğrenci tarifeleri, grup tarifeleri ve “Round the World” tarifeleri için geçerli değildir.

Japonya’dan seyahat edecek yolcular için katılan havayolu şirketleri kendi ağları üzerinden özel indirimler uygulamaktadırlar. Bu özel indirimleri sağlayan havayolu şirketleri şunlardır: Türk Hava Yolları, Air New Zealand.

Bu bilgilere ve biletleme ofisi detaylarına ulaşabilmek için lütfen; http://www.staralliance.com/en/convention-delegates

Sitesinde “Convention Plus Booking Contacts” başlığını ziyaret ediniz. Lütfen bilet rezervasyonu için TK12S17 etkinlik kodunu bildiriniz.

Fuar Alanına Ulaşım

Özel Araçla Gelişlerde:

Fuar alanına özel aracınızla gelmeyi tercih ederseniz, geliş yönünüze göre aşağıdaki haritadan yararlanabilirsiniz. E-5 ve E-6 TEM karayolunu kullanırsanız, Atatürk Havalimanı tabelasını takip ederek havalimanı çıkışından İstanbul Fuar Merkezi yolunu takiple fuar alanına ulaşılabilirsiniz.

Sahil yolunu kullanırsanız Atatürk Havalimanı tabelasını takip ederek Havalimanı kavşağını geçtikten yaklaşık 300 m sonra sağ sapakta yer alan İstanbul Fuar Merkezi tabelasından girerek fuar alanına gelebilirsiniz. Fuar alanına geldiğinizde aracınızı İstanbul Fuar Merkezi otoparkına bırakabilirsiniz.
Hava yoluyla Gelişlerde:

Hava yolu ile gelişlerde İstanbul Atatürk Havalimanı tercih edilmelidir. Havalimanı sonrasında fuar alanına ulaşmak için 2 yöntem kullanılabillir.
1.Taksi : İç hatlar ya da dış hatlar terminal binasından çıktığınızda sarı renkli taksileri kullanarak trafik yoğunluğuna bağlı olarak birkaç dakika sonra fuar alanına ulaşabilirsiniz..
2.Metro : Havalimanındaki metro istasyonunu kullanarak sonraki ilk durak “DTM İstanbul Fuar Merkezi” durağıdır. İstasyon çıkışı her 15 dakikada bir kalkan ücretsiz servislerimizi kullanabilir veya yaklaşık 10 dakika yürüyerek fuar alanına ulaşabilirsiniz.


Şehirlerarası Otobüslerle Gelişlerde:

İstanbul’a şehirlerarası otobüsle gelişlerde Esenler Otogarı tercih edilmelidir. Otogar sonrasında fuar alanına ulaşmak için 2 yöntem kullanılabillir.

1.Metro : Esenler Otogarının içindeki metro istasyonundan Atatürk Havalimanı yönüne giden trene binerek, havalimanından bir önceki durak olan “DTM İstanbul Fuar Merkezi” durağında inmelisiniz. İstasyon çıkışı her 15 dakikada bir kalkan ücretsiz servislerimizi kullanabilir ve ya yaklaşık 10 dakika yürüyerek fuar alanına ulaşabilirsiniz.
2.Taksi : Esenler Otogarından fuar alanına taksi ile gelmeyi tercih etmeniz durumunda, otogarın içinde kolaylıkla taksi bulabilirsiniz. Esenler Otogar ile İstanbul Fuar Merkezi arası mesafe çevre yolu kullanıldığında yaklaşık 20 km’dir. Taksi ücreti trafik yoğunluğuna bağlı olarak değişmektedir.

İstanbul’un diğer yerlerinden fuar alanına ulaşmak için hangi ulaşım seçeneklerini kullanabiliriz?

•Aksaray’dan: Metro ile İSTANBUL FUAR MERKEZİ
•Atatürk Hava Limanı’ndan: Metro ile İSTANBUL FUAR MERKEZİ
•Avcılar’dan: Metrobüs ile ŞİRİNEVLER – Metro ile İSTANBUL FUAR MERKEZİ
•Bostancı’dan: Deniz otobüsü ile BAKIRKÖY – Metro ile İSTANBUL FUAR MERKEZİ
•Eminönü’den: Tramvay ile AKSARAY – Metro ile İSTANBUL FUAR MERKEZİ
•Kabataş’tan: Tramvay ile AKSARAY – Metro ile İSTANBUL FUAR MERKEZİ
•Kadıköy’den: Deniz otobüsü ile BAKIRKÖY – Metro ile İSTANBUL FUAR MERKEZİ
•Mecidiyeköy’den: Metrobüs ile ŞİRİNEVLER – Metro ile İSTANBUL FUAR MERKEZİ
•Sabiha Gökçen Limanı’ndan: Havataş servisleri ile TAKSİM – İETT Otobüsü 96T hattı kullanılarak İSTANBUL FUAR MERKEZİ
•Sultanahmet’ten: Tramvay TR1 hattı kullanılarak ZEYTİNBURNU – Metro ile HM1 hattı kullanılarak İSTANBUL FUAR MERKEZİ
•Taksim’den: İETT Otobüsü 96T hattı kullanılarak İSTANBUL FUAR MERKEZİ
•Zincirlikuyu’dan: Metrobüs ile ŞİRİNEVLER – Metro ile İSTANBUL FUAR MERKEZİ

Notlar :

•Taksi ücretleri İstanbul’da başlangıç fiyatının üzerine km fiyatı eklenmesiyle hesaplanmaktadır.
•İstanbul taksilerinde günün 24 saati aynı tarife geçerlidir.
• Fuar merkezinin konum bilgileri N 40.988742, E 28.821344
•Raylı sistemler ulaşım haritasını görmek için tıklayın.